Ανακοινώσεις

Παρακαλούμε δείτε ανακοινώσεις ή και συνημμένα τα σχετικά αρχεία, για τις ομάδες παραδοσιακού χορού εργαζομένων και φοιτητών.

3 Οκτωβρίου 2012

Ενημερώνουμε όσους φοιτητές και εργαζόμενους ενδιαφέρονται να συμμετέχουν στη Χορευτική Ομάδα του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, ότι τα μαθήματα ξεκινούν για τους φοιτητές, την Τρίτη 9 Οκτωβρίου και θα πραγματοποιούνται κάθε Τρίτη 20.00 - 23.00 στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο, ενώ για τους εργαζόμενους τη Δευτέρα 15 Οκτωβρίου και θα πραγματοποιούνται κάθε Δευτέρα 19.00-20.00, στην αίθουσα χορού κάτω από τις κερκίδες του γηπέδου ποδοσφαίρου του Πανεπιστημίου.

Στα τμήματα μπορούν να συμμετέχουν από αρχάριους μέχρι χορευτές υψηλού επιπέδου

Πληροφορίες: Φυλακτακίδου Αναστασία, Ε.Ε.ΔΙ.Π. - Φυσικής Αγωγής, υπεύθυνη Χορευτικής Ομάδας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.
Τηλέφωνα επικοινωνίας: 26510 06479 / 6972360330
Mail: folkdance@cc.uoi.gr

- Έναρξη μαθημάτων Χ.Ο.Π.Ι.

2011-2012

- Ομάδα Χορού Εργαζομένων
- Έναρξη μαθημάτων Χ.Ο.Π.Ι.

Εγγραφές

Για περισσότερη ευκολία παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν ηλεκτρονικό μήνυμα εγγραφής

e-mail : folkdance@cc.uoi.gr

Δρ. Φυλακτακίδου Αναστασία (Ε.Ε.ΔΙ.Π. Φυσικής Αγωγής)